Hakkımızda

Kurumsal

Firmamız mermer sektörüne 1995 yılında küçük bir atölyede başlamış olup; zamanla meslekte edinmiş olduğumuz deneyimler ve gelişen teknoloji de takip ederek 1999 yılında Traverten ocağımızı da açmamız ile birlikte ocak işletmeciliği alanında da faaliyetine başlamıştır. Mesleğimizi bir adım daha ileriye taşıyarak sektörde hem ham madde (Traverten Blok) tedarikçiliği yaparken hem de 10.000 metrekare açık, 5.000 metrekare kapalı alana sahip fabrikamızda uzman kadromuzla birlikte özel projeler için (2 cm-3 cm ve kalın taş) müşterilerimizin istekleri doğrultusunda Traverten ihtiyaçlarına cevap veriyoruz. Yurtiçi'nin yanı sıra Mısır, Romanya, Bulgaristan ve KKTC gibi yurtdışı ülkelerine ihracatımız devam etmektedir.
Vizyon

Vizyonumuz

Kaliteli, yenilikçi ve sektöre farklılıklar katan, Mermer madenlerimizi ülkemizin yanı sıra tüm dünyada müşterilerle buluşturup, sektöründe en güvenilen ve beğenilen marka olmak.
Misyon

Misyonumuz

Kaliteden ödün vermeksizin fiyat/kalite dengesini sağlayarak müşteri beklentilerine üst düzeyde cevap verebilmek.
Kalite Politikası

Kalite Politikamız

TRAMER MERMERCİLİK olarak; odak noktamız doğal taş üretiminde ve satışında kalitemizi sürekli iyileştirmek ve müşteri taleplerini en üst düzeyde karşılamaktadır. Müşterilerimizden gelen tüm geri bildirimleri kalitemizi değerlendirmek ve iyileştirmek için kıymetli bir araç olarak görmekteyiz.
Hedefe ulaşmak için çizdiğimiz rotada;
    *Müşteri beklentilerini karşılamaya,
    *Ulusal ve uluslararası standartların gerekliliklerini sağlamaya,
    *Yasal mevzuat şartlarını karşılamaya,
    *Geleceğe temiz bir Dünya bırakmaya gayret ederiz.
Etik değerlerimiz ve davranış kurallarımız dahilinde tüm paydaşlarımızla yakın bir ilişki sürdürürüz. Etkili bir tedarikçi geliştirme programı sayesinde, istikrarlı bir şekilde yüksek düzeyde hizmet ve ürün aldığımızdan emin oluruz.
Zamanında ve doğru miktarda kaliteli ürün teslim etmenin ön koşulunu müşterimizle etkili iletişim ve uygun bir planlama ile gerçekleşebileceğine inanırız.